Pentagon Romania - PTG
Pentagon SRL, marcă înregistrată Pentagon Romania și PTG dorește să își mărească echipa de vânzări pentru Bucuresti, Ploiesti, Arad, Constanta și Timisoara.
  CV-urile se vor trimite pe adresa galati@pentagonromania.ro

Detalii

Angajari

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Sociabil, convingator, organizat, dinamic;
- Abilitati si cunostiinte tehnice de baza pentru prezentarea, promovare si vanzarea produselor companiei;
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii din arealul arondat;
- Experienta in vanzari constitue un avantaj;
- Disponibilitate pentru deplasari in areal arondat de una sau mai multe zile;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Permis auto categoria B (minim 3 ani);
- Cunostinte PC (Windows, MS Office).

Descrierea jobului
Agentul Vanzari va avea urmatoarele indatoriri principale:
- Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
- Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
- Livrarea produselor si derularea eficienta a distributiei acestora;
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
- Vei avea salariu pe masura performantei muncii depuse,format dintr-un salariu de baza plus bonusuri pentru depasirea targetului;
- Vei lucra intr-un mediu concurential, cu provocari permanente;
- Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta, ci mai ales sa pui in practica noile tale idei

Descrierea companiei
SC PENTAGON SRL (www.pentagonromania.ro) este o societate cu capital integral privat romanesc, care, de peste 25 de ani, importa şi comercializează produse abrazive, scule de mana, scule electrice si pneumatice, scule aschietoare, dispozitive de ridicat şi tracţiune, echipamente de măsurare si control, organe de asamblare, armături, scule şi accesorii.